SALE-KALENDER ZOMER 2023
We houden van transparantie en daarom hebben we voor u een “Sale-Kalender” samengesteld. Geen onzekerheid meer, u weet altijd waar u aan toe bent!. Hoe minder de keus, des te goedkoper, zou je kunnen zeggen. Het risico van langer wachten is wel dat de meeste maten eruit zijn, maar dat bepaalt u allemaal zelf. Om iedereen gelijk te behandelen houden we ons wel strikt aan de vermelde data.

Natuurlijk heeft elk voordeel ook een nadeel: afgeprijsde artikelen kun je niet ruilen. Het Nederlandse recht zegt dat koop, koop is. Ruilen is een gunst en geen recht. Kijk ook eens op onze verkoopvoorwaarden.
Op 25 en 26 augustus is er weer “Putten Ruimt Op”. In het hele centrum vind je de leukste koopjes. Bij Van Ganswijk Mode en G5 hebben we kramen vol op de stoep met enorme kortingen. Kom ook “voordeel jagen”, er kan zo maar iets heel leuks voor je tussen zitten.
Aanmelden voor nieuwsbrief Van Ganswijk
Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf u dan nu in! (wij versturen geen nieuwsbrieven aan personen jonger dan 16 jaar)
Van Ganswijk Mode: Dorpsstraat 1, 3881 BA Putten